Sul on küsimus hiina keele kohta? Kirjuta meile info@hiinakeel.ee!

Home » Uncategorized » Hiinakeel.ee tutvustus – kes me oleme?

Hiinakeel.ee tutvustus – kes me oleme?

hiinakeel.ee keeleõpetaja

Li Dongwan on lõpetanud Hangzhou Normal University inglise keele eriala, andnud hiina ja inglise keele rühma- ja eratunde.

2015. aastal alustas reisiva elustiiliga Li Dongwan keele õpetamist läbi interneti ning on tänaseks andnud üle 2000 hiina keele ja 800 inglise keele personaaltunni.

Li Dongwan omab Confucius Institute Headquarters väljastatud „Certificate for Teachers of Chinese to Speakers of Other Languages“ riikliku tunnistust, elab hetkel Pekingis ning kasvatab noort poega.

Ta räägib ja õpetab hiina ja inglise keel, võttis ülikoolis juurde jaapani keelt ning on sooritanud eesti keele A1 taseme eksami.


hiinakeel_ee
hiinakeel.ee juhataja

Nils Neemre sügavam huvi Aasia keelte ja kultuuri vastu tekkis peale oma 2015. aasta kevade reisi Edela-Hiina troopilisse Yunnani.

Samal ajal alustas Nils ka hiina keele õpinguid ning on sooritanud „Chinese Proficiency Test (HSK)“ viienda taseme eksami.

Nils elab 2015. aastast alates pool ajast Hiinas, töötab Budopunkt.ee spordipoe tegevjuhina ja kasvatab poega.

Alates 2019. aasta sügisest õpib Nils Pekingis, Tsinghua ülikoolis kaheteistkümne USA tippülikooli poolt läbiviidavas “The Inter-University Program for Chinese Language Studies” programmis (iupchinesecenter.org).